info@bilgesmuhendislik.com

+90 (364) 227 01 15

Bilges Solar Römork

Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan her yere kolaylıkla taşınır. Kolay kurulur ve yakıt olmadan kullanılır. İsteğe bağlı olarak kullanılacak güce ve çalışma saatine göre özel üretim yapılabilmektedir.

BİLGES SOLAR römork ürünümüz siparişe istinaden üretim yapılmaktadır. İlk çalıştırma teknik servisimiz tarafından yapılacaktır.

Özsoy tasarımı teknolojik alt yapısı üretim kalitesi sessiz ve gürültüsüz çalışması tek kişi ile kolay kullanım kolaylığı veen önemlisi yenilenebilir enerji ile temiz enerji ihtiyacına sorunsuz cevap verebilmesi önemini kat kat artırabilmektedir.

Özsoy taşınabilir römork sistemi enerji ihtiyacı olan her alana kolayca taşınarak başta kurulum ve yakıt sıkıntısı olmadan kullanılabilmektedir.

Tarımda sulama alanları su kuyuları bahçeler orman gözetleme kuleleri bağ evleri dağ evleri enerji ihtiyacı olan her sektörde çok amaçlı kullanılabilmektedir.

Dışarıdan yardım almadan tek kişi ile hızlı ve kolayca kurulabilen tesis olma özelliği pratik bir ürün olmasını sağlamaktadır.

Özsoy yenilenebilir solar vagon sistemleri içeriğinde kullanılan yüksek teknolojik ürün alt yapısı sor çevresel şartlara dayanabilme özelliğinede getirmektedir.

Tamamı derin daldırma galvaniz tekniği ile üretilmesi römork yapısının sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

İhtiyacınız olan elektrik ihtiyacını bize söyleyin biz çözüm bulalım.

ARTALAMA SAATLİK 3 KWH

GÜNLÜK ORTALAMA 13 KWH